Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 ДЕ206 Коса подвійна гойдалка

Длина: 2800.00, ширина: 1000.00, высота: 2100.00

Косі гойдалки - модель для двох дітей

Парні гойдалки замовляють для малолітніх дітей і підлітків. Конструкції встановлюють на заздалегідь підготовлені земляні майданчики, використовуючи ручні бурові інструменти. Опори заливають швидко застигаючим розчином з додаванням гранітного щебеню. Після завершення монтажу представник компанії IgroSport перевіряє стійкість об'єкта під екстремальним навантаженням.

Яку користь приносить модель

Металеві гойдалки з двома сидіннями, при постійному використанні, покращують координацію рухів зростаючого організму. Діти стають більш успішними в популярних ігрових видах спорту. Вони знаходять друзів біля гойдалок, весело і безтурботно проводячи вільний час.

Створення та позитивні якості моделі

• тривала експлуатація без витратних матеріалів;

• велика відстань між сидіннями;

• шліфована поверхня;

• зносостійкі деталі.

Крім того, подвійні гойдалки можна використовувати в будь-якому одязі. Ідеально гладке ламіноване покриття не травмує дитину. Фанерна підставка швидко висохне після дощу і дозволить розважатися при похмурій погоди.

Придбання

Всім відвідувачам нашого інформаційно-комерційного сайту пропонуємо прямо сьогодні купити гойдалки за ціною нижче ринкової. Скористайтеся унікальною можливістю і зробіть дітям несподіваний подарунок!

Гойдалка подвійна  призначена для дітей від віком 3-х до 12 років. Несучі стовпи виконані з ДН 42,3 (3,2 мм). Перекладина виконана з профільної 50*50 (4 мм), що кріпиться до стійок за допомогою пластин ,що виконанні з металу товщиною 5 мм.
Стійки сидіння виконанні із труби ДН 26,8 ,які приварюються до рами сідушки  ,яка виготовлена з ДН 21,3 (2,8 мм).До рами прикручується ламінована фанера товщиною 15 мм. Кріпиться до балки за допомогою вух, що виконанні з металу 5 мм, які приварені до балки.
Рухома частина : втулка ,підшипник, пальчик.
Весь метал оцинкований  та пофарбований порошковою фарбою. 
З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками. 
Гойдалка бетонується стаціонарно в землю 400 мм.


Для Фото

ДЕ206 Коса подвійна гойдалка

  • Модель: 0118
  • Наявність: Є в наявності
  • 10 330 грн


.