Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 ДЕ200 Одинарна

Длина: 1400.00, ширина: 700.00, высота: 1800.00

Одномісна гойдалка

Для самих маленьких компанія IgroSport випускає невелику одномісну гойдалку. Невеликі габаритні розміри дозволяють садити дітей в крісло, розгойдувати їх і контролювати поведінку і посадку дитини в кріслі. Конструктивно крісло зроблено таким чином, щоб дитину можна було посадити як спиною до спинки крісла, так і особою, щоб він міг триматися за поручень. У будь-якому випадку, мама завжди буде перед обличчям дитини. Для такої гойдалки завжди знайдеться небагато місця на будь-який дитячому майданчику.

Компанія IgroSport завжди приділяла велику увагу якості і демократичності цін на продукцію для дітей. Для виготовлення одномісній гойдалки використовується якісний метал, добре оброблений і пофарбований спеціальної екологічної фарбою, стійкою до атмосферних явищ і механічних пошкоджень.

Одномісна гойдалка пройшла сертифікацію на відповідність ДСТУ та отримала сертифікат якості. За бажанням замовника компанія може встановити цю гойдалку за місцем з гарантією якості виконаних робіт.

Придбати одномісну гойдалку можна практично у всіх обласних і районних містах України, а бажаючих познайомитися з асортиментом і цінами на продукцію, що випускається ми запрошуємо зайти на сторінки нашого інтернет-магазину.

Гойдалка одинарна призначена для дітей від віком 3-х до 12 років. Несучі стовпи виконані з ДН 33,5 (3,2 мм). Перекладина виконана з профільної 40*40 (3 мм), що кріпиться до стійок за допомогою пластин ,що виконанні з металу товщиною 5 мм.
Стійки сидіння виконанні із труби ДН 26,8 (2,8 мм) ,які приварюються до рами сідушки  ,яка виготовлена з ДН 21,3 (2,8 мм)До рами прикручується ламінована фанера товщиною 15 мм. Кріпиться до балки за допомогою вух, що виконанні з металу 5 мм, які приварені до балки.
Рухома частина : втулка ,підшипник, пальчик
Весь метал оцинкований  та пофарбований порошковою фарбою. 
З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками. 
Гойдалка бетонується стаціонарно в землю 400 мм.


Для Фото

ДЕ200 Одинарна

  • Модель: 0115
  • Наявність: Є в наявності
  • 6 413 грн


.