Длина: 1250.00, ширина: 1250.00, высота: 2000.00

"Грибочек" - модель з різнобарвною дахом

Щоб довгоочікувану прогулянку не затьмарила мінлива погода, компанія IgroSport пропонує купити "Грибочек" для прибудинкової території, дачної ділянки або скверу. Двометрову конструкцію з капелюшком можна встановити навіть на нерівну поверхню. Після бетонування вона витримує сильні пориви вітру і атаки вандалів.

Причина популярності моделі

Будь-яка ігровий майданчик повинен бути обладнані навісом або альтанкою. Замість громіздкого і дорогого споруди можна встановити компактний "Грибочек". Доступне виріб захищає малюків від палючих сонячних променів і атмосферних опадів. Під навісом дитина зможе спілкуватися з друзями, не звертаючи уваги на капризи природи.

Вибираючи "Грибочек" серед великого асортименту товарів, ви отримаєте такі переваги: ​​

• можливість перенесення на нове місце;

• ідеально гладка поверхня;

• наявність захисних заглушок;

• незначну вагу.

Спорудження самостійно очищується під час інтенсивних опадів. Вода без залишку видаляє вуличну пил, кіптява і прилип листя. Серйозніші забруднення усуваються за допомогою автомобільних мийок високого тиску або шлангів.

Пристрій моделі "Грибочек"

Роль єдиної опори в розглянутій моделі грає квадратний стовп з профільованого металу. Він приварюється до трубчастої оцинкованої рами, на якій розташовуються фанерні листи. Всі металеві частини споруди покриті яскравою порошковою фарбою. Фанерні трикутники майстри перед складанням конструкції просочують вологостійкої ґрунтовкою.

Замовити "Грибочек" для пісочниці або пляжу можна на даному сайті. Ми приймаємо заявки від приватних і юридичних осіб. Після отримання передоплати виїзна бригада встановить конструкцію в Києві, Херсоні, Полтаві чи будь-якому зазначеному місці.

П203 Грибок призначений для використання на дитячих майданчиках.

Опорний стовп виготовлений з профільного металу 60х60 (2).Каркас даху виконаний з профільної труби 20х20 та фанери СП/СП товщиною  15 мм. Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою. Фанера поґрунтована та пофарбована акриловою фарбою. З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками. Бетонується стаціонарно  в землю 400 мм.


Для Фото

П203 Грибочок

  • Модель: 0370
  • Наявність: Є в наявності
  • 5 178 грн