Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 дитячий майданчик купити
  • Смітник металевий

Длина: 500.00, ширина: 310.00, высота: 800.00

Урна металева сітчаста - гарантована чистота

Компанія IgroSport вносить помітний внесок в захист навколишнього середовища мегаполісів і малих міст України, випускаючи недорогі урни. Вироби переважно купують організації, що займаються прибиранням територій. Компактні циліндричні об'єкти розміщують біля адміністративних будівель, розважальних закладів та вздовж тротуарів.

Складові частини і переваги сітчастих моделей

Для виготовлення сміттєвого бака вибирають марочний оцинкований метал, який не вступає в хімічну реакцію з харчовими відходами. Фахівці зварюють H-подібну конструкцію, на яку встановлюють перфоровану ємність. Бак вільно нахиляється під час розвантаження завдяки обертається осі. Він покривається поліакрилових порошком, що зменшує ймовірність появи іржі при високій вологості.

Готова до монтажу конструкція, на думку працівників комунальних підприємств, має такі переваги: ​​

• достатня місткість;

• наявність пружинного замка;

• незначну вагу;

• універсальність.

Встановити сміттєвий бак можна на грунт, асфальт, бруківку і плитку. Попередньо фахівці бурять отвори в землі для бетонування закладних деталей.

Експлуатація металевої урни

Завдяки гратчастим урн людей не турбує запах розкладних відходів. Сміття продувається циркулює повітрям і швидко віддаляється прибиральниками. Періодично внутрішній простір баків очищається від забруднень. Для цієї мети застосовують доступні миючі засоби та дезінфікуючі хімікати.

Продаж перфорованих моделей

Клієнти компанії IgroSport отримують можливість купити урну з доставкою в Київ, Ужгород, Бердянськ або будь-який населений пункт України. Оформляйте заявку і чекайте дзвінка консультанта. Наші ництва оперативно відвантажать зі складу в Білій Церкві необхідну кількість урн.

П202 Смітник  виготовлений з перфорованого металу , закріплений на оборотній осі і зафіксований відповідно до   основи за допомогою пружинного замка;
Ніжки з 40*40 (2мм) .Метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.
Смітник бетонується в землю стаціонарно 250 мм.

Для Фото

Смітник металевий

  • Модель: 0520
  • Наявність: Є в наявності
  • 1 540 грн


.