• П402 Парковки для велосипедів

Длина: 2000.00, ширина: 600.00, высота: 550.00

Велопарковка з трикутними дугами

Останнім часом велодоріжки стали з'являтися не тільки в великих містах. А двоколісним транспортом користується все більше і більше народу. Це не тільки екологічно, але ще і дешево, особливо, якщо врахувати постійно зростаючі ціни на бензин. Внаслідок усього цього з кожним днем все більше і більше зростає потреба в велопарковках.

Надійність і якість

Конструктивно даний виріб складним назвати не можна. Але ось вимоги до матеріалів виконання досить високі. Велопарковка повинна бути міцною, надійною і довговічною. А значить економити на матеріалах ніяк не можна.

Наша компанія при виробництві даного виду продукції використовує тільки вітчизняний товстостінний метал, покриває його виключно стійкими фарбами, які не дозволять іржавіти виробу роками.

Де купити велопарковку

Наш інтернет-магазин пропонує різні моделі парковок для велосипедів. В даному випадку модель з трикутними дугами, розрахована мінімум на п'ять місць для паркування. Вона зручна і надійна, підійде для установки біля магазинів, офісів, на алеях парків і тд.

Купити дану модель за доступною ціною дуже просто. Досить набрати один з наших телефонів або додати товар в корзину. Наш менеджер зв'яжеться з вами в самий найближчий час. Крім продажу ми займаємося і монтажем своєї продукції у всіх містах України.

Велосипедна стоянка засіб для паркування велосипедів . Розрахована на 5 місць .Встановлюється на спортивно-ігрових майданчиках,дитячих садочках , в  бюджетних установах та організаціях. Каркас велопарковки виконаний з профільної труби 40х20 (2 мм).Поручні виконані з труби 20х20 (2 мм)
Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.
Бетонується стаціонарно в землю 300 мм.

Для Фото

П402 Парковки для велосипедів

  • Модель: П402 Парковки для велосипедов
  • 5 500 грн