• П401Парковка для велосипедів

Длина: 2000.00, ширина: 600.00, высота: 550.00

Велопарковка з овальними дугами

На вулицях наших міст все частіше можна зустріти велосепідістов. Причому для багатьох це не хобі і не спорт, а повноцінний засіб пересування. І на жаль, залишити свій транспорт на вулиці практично ніде. Дуже мало місць обладнані спеціальними велопарковками. А дарма, вже доведено, що наявність таких конструкцій істотно збільшує потік відвідувачів і клієнтів того закладу, де вони встановлені.

Якість і надійність від вітчизняного виробника

Фірма Igrosport одна з перших в Україні стала випускати якісні та надійні парковки для велосипедів. Виконані з товстого міцного металу, пофарбовані спеціальними суперстійкими до зовнішніх чинників фарбами, при належній установці прослужать вони не одне десятиліття. Ми не економимо на матеріалах, використовуємо тільки якісний метал, тому ви можете бути впевнені, що через рік або два наша конструкція не покриється шаром іржі і не почне руйнуватися.

Де купити якісну велопарковку

Як виробник, ми даємо гарантію на свій товар, а при замовленні послуги монтажу, ще й на нього. Придбати його ви можете в будь-якому місті - будь то Київ, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Харків та інші населені пункти незалежно від їх розміру.

Для замовлення досить просто додати товар в корзину і наш менеджер найближчим часом з вами зв'яжеться.

Велосипедна парковка снаряд для зберігання велосипедів .Розрахована на 8 місць.Встановлюється на ігрових ,гімнастичних майданчиках та  установ різних форм властності. Каркас велопарковки виконаний з профільної труби 40х20 (2 мм).Поручні виконані з ДН 26,8 (2,8 мм).

Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.
Бетонується стаціонарно в землю 300 мм.

Для Фото

П401Парковка для велосипедів

  • Модель: П401Парковка для велосипедов
  • 5 500 грн