Встановлення спортивно-ігрових комплексів на заправках OKKO

Дана мережа заправних станцій, яка почала свою діяльність в 1999 році, на сьогодні є однією з кращих в країні. Роблять її такою відразу декілька факторів. Перш за все, це незмінно висока якість палива, так як без цього ні за що не можна було б створити потужну базу постійних клієнтів і постійно її збільшувати. Кожен літр їхнього палива проходить ретельний контроль, сировина закуповується тільки у перевірених зарубіжних постачальників. Саме на заправках ОККО ніколи не зустріти низькоякісного російського, так і вітчизняного палива, поставки здійснюються переважно з країн Європи.

Іншим фактором популярності є європейське ставлення до клієнта. Кожна заправна станція, яких в Україні вже понад 400, обладнана за останнім словом техніки, де кожен клієнт може отримати досить широкий спектр додаткових послуг, багато з яких надаються абсолютно безкоштовно. Так, втомлені з дороги подорожуючи, можуть перепочити, скористатися душем і туалетом, перевірити і поправити тиск в шинах, долити воду в бачок омивача і багато іншого. Кожна заправка оснащена магазином і кафе, де можна купити якісні і смачні продукти і напої.

А в останні кілька років на багатьох заправках мережі OKKO були встановлені дитячі спортивно-розважальні комплекси з пісочницями каруселями машинками будиночками , гірками і елементами гімнастичного обладнання , щоб діти могли трохи перепочити від виснажливоїподорожі, поки батьки заправляють машину або відпочивають в кафе.

У перспективі керівництво компанії планує оснастити такими елементами кожну свою станцію. Будемо сподіватися, що даними позитивним прикладом скористаються представники і інших компаній, намагаючись поліпшити своє обслуговування і розширити спектр послуг, що надаються.