Закордонні атракціони

Закордонні атракціони

         Виховання дітей дуже багато значить не дивлячись в якій країні це відбувається. І на сприйняття дитиною навколишнього світу впливають багато факторів. І дитячі майданчики є одним з таких факторів. Саме тут багато вчаться як спілкуванню з однолітками , так і красі навколишнього світу. Проте в різних країнах по різному ставляться до облаштування ігрових громадських місць для дітей.

      Так у Європі все виготовлено з м'яких або дерев'яних матеріалів . Тут враховують рухливість і активність дітей будь-якого віку . Тому на них завжди передбачені зони для різних віків. На всіх елементах комплексу вказано на який вік вони розраховані. Гімнастичні комплекси які можуть представляти будь-яку загрозу здоров'ю дітей не залишаються без нагляду. Тут завжди чергує спеціально навчена людина . У дизайні дитячого майданчика активно використовують навколишню природу : дерева , чагарники , водойми. Всі зони обладнані туалетами і умивальниками . Також на Європейських майданчиках часто встановлюють вуличні тренажери для дорослих. Тому відпочинок на природі є популярним проведенням часу всієї сім'ї . Перед будівництвом будь-якого майданчика потрібно зібрати документи і пройти ряд погоджень у різних інстанціях.

       В Америці всі дитячі майданчики займають велику площу. Вони поєднують в собі ігрові майданчики , спортивні майданчики , а також зону відпочинку. Вся територія обгороджена і потрапити на її територію можна тільки в певні години. За цим уважно дивляться доглядачі парку. Також на всій території заборонено палити і вживати алкогольну продукцію. На самих майданчиках чисто і все гойдалки в ідеальному стані. Тут не побачите залізних гойдалок , вони не безпечні , тільки пластіковие.А для малят є спеціальні гойдалки - гамак. Гірки абсолютно різних конструкцій і розмірів. Вони всі обладнані засобами безпеки : загородження , сітки. Для більшої безпеки на землі замість гравію спеціальне гумове покриття . В Америці на майданчиках особливе значення віддають заходам безпеки .

      У кожній країні дитячий спортивний майданчик займає особливе місце в розвитку особистості дитини. В незалежності від її комплектації перше на що звертають увагу при монтажі це на безпеку конструкції.