Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 дитяча гірка ціна

Длина: 4200.00, ширина: 3400.00, высота: 3600.00

Тематичний ігровий комплекс Робін

Складно уявити сучасний дитячий майданчик без гірки. Ігровий комплекс «Робін» задовольняє практично всі потреби дітей молодшої вікової групи. Тут є все, щоб діти поменше просто піднімалися сходами і скочувалися на гірці, а більш старші могли не тільки піднятися по спуску наверх, але і повисіти на міні турніку, піднятися арочними сходами на майданчик, повисіти на перекладині вниз головою, або підніматися, як на щоглу вітрильника, по вантах.

Ігровий комплекс «Робін» виготовлений з якісного матеріалу, оброблений так, що на ньому зовсім немає задирок і пофарбований спеціальною фарбою, екологічно чистою і стійкою як до погодних явищ, так і до механічних пошкоджень. Виробник подбав, щоб граючи на комплексі, діти не отримували травм. Тому ігровий комплекс протестований на відповідність ДСТУ та отримав сертифікат якості.

Де купити ігровий комплекс Робін за ціною виробника

Придбати ігровий комплекс «Робін» можна в Києві, Чернігові, Львові, Одесі, інших обласних і районних центрах України. Вдале поєднання ціна/якість привертає увагу зацікавлених сторін.

При реалізації цього та інших виробів компанії IgroSport, фірма може запропонувати здійснити монтаж за місцем з гарантією якості установки. Для зацікавлених осіб і існує сайт компанії, на якому можна познайомитися з усім асортиментом, цінами і послугами, що надаються компанією.

Комплекс призначений для дітей віком від 6-12 років.

Башта стійки, якої  виготовлені з труби 80х80мм(2)

Гірка (рама виготовленна з труби 40*20 стінка 2 мм покрита нержавійкою товщиною 1 мм дзеркальною)   висотою від землі до платформи гірки  1500 мм, із захисними стартовими бортиками безпеки Н- 650 мм,які прирученні до верху гірки  та зєднанні між собою трубкою безпеки ДН 26,8  (2,8мм) довжиною 500 мм данна трубка не дає змоги з'їхати з гірки стоя,що дуже небезпечно для здоров'я дитини   і захисними бортиками  Н-180 мм по всьому спуску гірки.

Драбина вхідна - поручні виготоленні з труби ДН 26,8 (2,8 мм), рама під сходи виготовленна з труби 20*20 (2мм).Сходи виготовленні з фанери сітка/гладка 15 мм,які прикручуються до рами

Платформа виготовлена з вологостійкої фанери сітка/гладка товщина 15 мм,яка прикручюється до рами виготовленної з труби 40*40(2мм) .   

Місток-змійка центральна стійка та П-подібні кріплення виготовленна з круглої труби ДН 26,8  (2,8мм), напівмісяці ДН 21,3 (2,8 мм).

Місток- сходинки виконанний із металевої труби ДН 26,8 (2,8) мм.

Дах виготовленний листового металу товщина якого становить 1,5 мм. та каркасу з квадрату 10*10 .Декоративний елемент – сфера.

Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.Фанера погрунтована та пофарбованна акріловою фарбою.

 З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками.

Комплекс бетонується стаціонарно в землю 400 мм.


Для Фото

Ігровий комплекс "Робін"

  • Модель: 0182
  • Наявність: Є в наявності
  • 31 439 грн


.