Длина: 2380.00, ширина: 500.00, высота: 1800.00

Гірка «Жираф»

Дитяча гірка «Жираф» призначена для дітей молодшого віку, хоча її висота 1,75 метра може лякати карапузів зростанням від метра. Підіймаючись на гору по сходах, діти відразу потрапляють на пластиковий спуск, який гарантує швидке і безпечне ковзання. Граючи на гірці «Жираф» діти розвивають руки і ноги, відпрацьовують сміливість і координацію рухів, а крім усього, отримують задоволення, катаючись на такій оригінальній гірці.

Каркас виконаний з металу, а все інше виготовлено з вологостійкої фанери, якісно пофарбованої екологічно чистою фарбою, стійкою до атмосферних явищ. Спуск виготовлений з якісної пластмаси. Всі болтові з'єднання закриті спеціальними пластиковими заглушками. Для забезпечення безпеки підставу забетоновано в землі.

Компанія Igrosport виробляє лінійку дитячих гірок та інших ігрових атракціонів, призначених для установки на подвір'ях, в дитячих садках та інших дитячих установах, серед яких гірка «Жираф» виділяється своїм оригінальним видом. Всі вироби виготовлені відповідно ДСТУ та отримали сертифікати якості.

Ми працюємо не тільки в Києві, Чернігові, Одесі, Дніпрі та інших обласних містах, але і в районних центрах, і невеликих містечках. За бажанням замовника компанія може провести монтаж вироби за місцем, даючи гарантію на виконані роботи.

Охочих ознайомитися з асортиментом і цінами на нашу продукцію запрошуємо відвідати сайт компанії.

Гірка  «Жираф » призначена для дітей віком від 3-х -7 років. Каркас виробу виготовлений з труби профільної 40*20 (2мм).

Скат виготовлений з суцільного листа нержавіючої сталі товщиною

1 мм .та прикріплений  до каркасу гірки.

Вздовж скату прикручені борти ,що виконані з вологостійкої фанери товщиною 15 мм і висотою 180 мм. Пошліфовані, поґрунтовані та пофарбовані акриловими фарбами.

Захисними бортиками є фігура жирафа, що прикручується ,як поручні та з’єднанні між собою трубкою безпеки ДН 26,8 (2,8мм) довжиною 500 мм.

Трубка не дає змоги з'їхати з гірки стоя.

Рама під сходи виготовленна з труби 20*20 (2мм).Сходи виготовленні з фанери сітка/гладка 15 мм,які прикручуються до рами .Поручні ,у вигляді жирафа ,виготовлені з вологостійкої фанери СП/СП товщиною 15 мм. Пошліфовані, поґрунтовані та пофарбовані акриловими фарбами.

Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.

З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками.

Комплекс бетонується стаціонарно в землю 400 мм.

Общие
Высота 1750 мм
Ширина 500 мм
Длина 2380 мм
Для Фото

ДЕ103 Гірка дитяча "Жираф"

  • Модель: 0105
  • 12 000 грн