Гімнастичне обладнання

Порівняння товарів (0)


ГО200 Колода

ГО200 Колода

3 500 грн

ГО201 Потрійна колода
ГО202 Рукохід

ГО202 Рукохід

13 500 грн

ГО203 Бруси

ГО203 Бруси

5 000 грн

ГО204 Лабіринт

ГО204 Лабіринт

11 000 грн

ГО205 Піраміда
ГО206 Шведська стінка
ГО207 Місток

ГО207 Місток

5 000 грн

ГО208 Місток з поручнями
ГО209 Турнік

ГО209 Турнік

4 500 грн

ГО210 Турнік подвійний
ГО211 Турнік потрійний
ГО212 Бар'єри

ГО212 Бар'єри

7 000 грн

ГО213 Гімнастична стінка
Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)

Сучасне гімнастичне обладнання

На сьогоднішній день здоровий активний спосіб життя в моді. З кожним днемвсе більша кількість людей намагаються регулярно займатися спортом, відвідувати різні фітнес-центри, басейни і спортзали. Хоча для багатьох немає нічого кращого, ніж заняття спортом на свіжому повітрі. Багатьом може здатися, що на вулиці можна тільки бігати. Але це не зовсім так. Зараз практично в кожному парку, на набережній і навіть невеликих стадіонах можна знайти спортивно-гімнастичне обладнання, за допомогою якого можна робити вправи на всі групи м'язів.

  • турніки;
  • бруси;
  • шведські стінки;
  • містки;
  • рукоходи;
  • лабіринти;
  • бар'єри;
  • гімнастичні стінки.

Сгрупувавши правильно ці елементи можна отримати відмінний майданчик, на якому можна тренуватися в будь-який час року.

Деякі люди воліють і вдома мати хоча б елементарне гімнастичне обладнання. Купити турнік або бруси невеликого розміру можна практично в будь-якому спортивному магазині. Та й все частіше в квартиру або будинок воліють купити шведську стінку, яку при правильному підході можна використовувати для повноцінних тренувань.

Де купити гімнастичне обладнання

Сучасний ринок даного спектру товарів досить широкий. Ціна на той чи інший елемент спортивно-гімнастичного обладнання може різнитися в рази. Якщо ви хочете придбати якісне гімнастичне обладнання недорого, раціональніше всього звернутися напряму до виробника.

 

Компанія IgroSport є вітчизняним виробником всіх видів спортивно-гімнастичного обладнання. Ми пропонуємо як готові елементи, так і розробку та виробництво проектів під замовлення. Звернувшись до нас, ви отримаєте можливість обладнати майданчик або приміщення навіть нестандартного розміру так, щоб воно перетворилося в куточок для ідеальних занять. У розділі Контакти ви знайдете телефони, за якими можна замовити гімнастичне обладнання з доставкою і установкою в будь-якому місті України, включаючи Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Рівне, Житомир та інші.