Гімнастичне обладнання

Порівняння товарів (0)


ГО200 Колода

ГО200 Колода

3 369 грн

ГО201 Потрійна колода
ГО202 Бруси

ГО202 Бруси

4 812 грн

ГО203 Місток

ГО203 Місток

4 812 грн

ГО205 Турнік

ГО205 Турнік

4 812 грн

ГО206 Турнік подвійний
ГО207 Турнік потрійний
ГО208 Бар'єри

ГО208 Бар'єри

8 181 грн

ГО209 Шведська стінка
ГО210 Місток з поручнями
ГО211 Піраміда
ГО212 Лабіринт

ГО212 Лабіринт

10 587 грн

ГО213 Рукохід

ГО213 Рукохід

12 994 грн

ГО214 Гімнастична стінка
Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)

Сучасне гімнастичне обладнання

На сьогоднішній день здоровий активний спосіб життя в моді. З кожним днемвсе більша кількість людей намагаються регулярно займатися спортом, відвідувати різні фітнес-центри, басейни і спортзали. Хоча для багатьох немає нічого кращого, ніж заняття спортом на свіжому повітрі. Багатьом може здатися, що на вулиці можна тільки бігати. Але це не зовсім так. Зараз практично в кожному парку, на набережній і навіть невеликих стадіонах можна знайти спортивно-гімнастичне обладнання, за допомогою якого можна робити вправи на всі групи м'язів.

  • турніки;
  • бруси;
  • шведські стінки;
  • містки;
  • рукоходи;
  • лабіринти;
  • бар'єри;
  • гімнастичні стінки.

Сгрупувавши правильно ці елементи можна отримати відмінний майданчик, на якому можна тренуватися в будь-який час року.

Деякі люди воліють і вдома мати хоча б елементарне гімнастичне обладнання. Купити турнік або бруси невеликого розміру можна практично в будь-якому спортивному магазині. Та й все частіше в квартиру або будинок воліють купити шведську стінку, яку при правильному підході можна використовувати для повноцінних тренувань.

Де купити гімнастичне обладнання

Сучасний ринок даного спектру товарів досить широкий. Ціна на той чи інший елемент спортивно-гімнастичного обладнання може різнитися в рази. Якщо ви хочете придбати якісне гімнастичне обладнання недорого, раціональніше всього звернутися напряму до виробника.

 

Компанія IgroSport є вітчизняним виробником всіх видів спортивно-гімнастичного обладнання. Ми пропонуємо як готові елементи, так і розробку та виробництво проектів під замовлення. Звернувшись до нас, ви отримаєте можливість обладнати майданчик або приміщення навіть нестандартного розміру так, щоб воно перетворилося в куточок для ідеальних занять. У розділі Контакти ви знайдете телефони, за якими можна замовити гімнастичне обладнання з доставкою і установкою в будь-якому місті України, включаючи Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Рівне, Житомир та інші.