Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 ДЕ404 Машинка самосвал
  • ДЕ404 Машинка самосвал

Длина: 2500.00, ширина: 1300.00, высота: 1600.00

Машинка самоскид

Серед вантажних автомобілів-іграшок великим попитом у дітей користуються самоскиди, в яких можна не тільки возити «вантажі», а й вивалювати їх з кузова. Тому поява на дитячому ігровому майданчику «Машинки самоскида» точно не залишиться непоміченою. Яка дитина відмовиться сісти за кермо такої потужної машини, завантажитися і розвантажитися за місцем вимоги?

Самоскид для дитячого майданчика від виробника

Розробивши такий оригінальний ігровий елемент, компанія IgroSport вдало поєднала і якість виробу, і його досить демократичну ціну. Виготовлений з якісного металу і вологостійкої фанери, самоскид пофарбований екологічної фарбою, здатною протистояти і механічних пошкоджень, і атмосферних явищ, будь то дощ, сніг і мороз. Самоскид відповідає всім вимогам безпеки, добре укріплений на землі, так що навіть найактивніші гравці не зможуть його розгойдати.

Як замовити самоскид на дитячий ігровий майданчик

Ми працюємо по всій території України, тому купити самоскид або іншу продукцію компанії можна практично в будь-якому українському місті. Дізнатися про асортимент продукції, що випускається і ціни можна, зайшовши на сайт компанії.

Машинка-вантажівка  призначена для  дітей віком 3-10 років .
Каркас та рама під підлогу виготовлені з металу 40*20(2мм).
Підлога виконана  з ламінованої  фанери сітка/гладка , товщиною 15 мм, яка кріпиться до рами.
Кабіна, кузов та інші деталі виготовленні з водостійкої фанери СП/СП 15 мм.  та пофарбовані яскравими фарбами на водній основі для зовнішніх робіт і є безпечними для використання дітьми.
Кермо вантажівки виготовлено з ДН 21,3 (2,8).
Металеві поручні для рук виготовлені із металевої труби ДН 26,8 (2,8)  мм і сходинки для ніг з вологостійкої фанери товщиною 15 мм.
Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.
З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками. Обладнання  бетонується стаціонарно в землю 400 мм.


Для Фото

ДЕ404 Машинка самосвал

  • Модель: 0147
  • Наявність: Є в наявності
  • 31 762 грн


.