Дитячі майданчики в регіонах

Чудова ідея організувати українським дітям комфортні та безпечні умови для прогулянок та ігор, була підтримана і реалізовується по всій території України. Звичайно, кожне місто має до цього свій власний оригінальний підхід.

Дитячі майданчики Миколаїв

У місті приділяється велика увага підростаючому поколінню. У бібліотеках міста проводяться тематичні зустрічі, де різновікові діти діляться думками про те, яким вони бачать ідеального миколаївця. Майже всі сходяться на думці, що перспективний член цивілізованого суспільства зобов'язаний дбати про довкілля і майбутнє покоління. Може бути, тому, співробітникам соціальних служб успішно вдається збирати на акції з благоустрою дитячих майданчиків Миколаєва так багато бажаючих відвідують такі заходи. На останню акцію з благоустрою прибирання ігрових майданчиків прийшло близько 500 осіб.

Дитячі майданчики Херсон

Влада та мешканці міста сонця, тепла і найбагатших фруктових садів - Херсона, завжди активно готуються до літнього сезону. Щорічною традицією стали тут облаштування та необхідні ремонтні роботи на дитячих майданчиках Херсона. Всім світом городяни підходять до вирішення цієї животрепетної проблеми. А якщо, де-небудь, виникають непорозуміння у вигляді халтури, херсонці звертаються безпосередньо до мера міста для вжиття необхідних заходів.

Дитячі майданчики Черкаси

А ось місто Черкаси потрапив до числа учасників проекту «Клич друзів - граймо разом». У рамках цієї програми, за сприяння Фонду братів Кличків, була відкрита дитячий майданчик Черкаси. Звичайно ж, враховуючи специфіку сфери діяльності Володимира і Віталія Кличків, вона оснащена різним спортивним інвентарем і користується колосальним успіхом у хлопчаків.

Дитячі майданчики Крим

Якщо визначати статусність кожного регіону України, то можна однозначно сказати, що найбільш рейтинговим туристичним центром країни є Крим. У будь-який час року сюди спрямовуються гості з різних куточків світу. Це цілком з'ясовно унікальним кліматом і цілющими властивостями повітря півострова. Природно припустити, що перед адміністрацією регіону завжди гостро стоїть питання гідно прийняти і розмістити приїжджих. Безумовно, робиться акцент на тому, що це місце вважається чудовою дитячою здравницею, а значить малюки повинні відчувати себе добре і комфортно. Тому дитячі майданчики Крим - це життєва необхідність.

Дитячі майданчики Сімферополь

Столиця Криму - Сімферополь, хоч і не перебуває на березі моря, але, все ж, дуже зелене і красиве місто. Величезна кількість парків і скверів створюють відчуття постійної свіжості і затишку. Дитячі майданчики в Сімферополі розташувалися не тільки в громадських місцях відпочинку, але і в маленьких тінистих двориках. Для працюючих батьків це відмінне рішення питання дозвілля нащадків.

Дитячі майданчики Севастополь

Севастополь - місто, овіяний легендами і солоним запахом моря. Його багатюща історія і, викувана століттями, рафінована ментальність накладає відбиток на характер і зовнішність корінних жителів. Місцеві чоловіки відрізняються фізичною витривалістю і силою, жінки - красою і терпінням і тільки діти, як і всі діти в світі, веселі, безтурботні і щасливі! Щоб дати вихід невичерпної енергії малюків, влада міста подбали про наявність дитячих майданчиків у Севастополі. Під час курортного сезону їх популярність і потрібність збільшується багаторазово. Особливо цікаві стилізовані під морську тематику гойдалки, каруселі та гірки. Щоб довше зберегти життєвий тонус і відмінний настрій своїх дітей, а також підтримати можливість спілкування з однолітками, батькам просто необхідно теж приймати участь в організації та пристрої дитячих майданчиків у своєму місті.