Дитячі майданчики Дніпро, Одеса, Харків

У сучасному суспільстві величезне значення надається фізичному розвитку і здоров'ю дітей та підлітків. Нові дитячі майданчики в Україну зараз встановлюються у великих кількостях, і не йдуть ні в яке порівняння з примітивними дворовими майданчиками ще десятирічної давності.

Дитячі майданчики Дніпро!

Дніпропетровськ - один з найбільших промислових, економічних і металургійних центрів України, тому в місті ведеться велика робота з озеленення територій та збереженню сприятливого навколишнього середовища. Сучасні дитячі майданчики Дніпропетровськ змінили практично до невпізнання. У багатьох дворах, дитячих садах і школах міста встановлені яскраві сучасні спортивно-ігрові комплекси як для зовсім маленьких жителів міста, так і для школярів.

Дитячі майданчики Одеса!

Інший відоме українське місто - Одеса - є не тільки великим промисловим і культурним центром України, але й одним з найпопулярніших курортних міст країни. В Одесі безліч визначних пам'яток, паркових ансамблів і знаменитих піщаних пляжів. Для підтримки іміджу сучасного курортно-розважального міста дитячі майданчики Одеса встановлює не тільки в дворах, але і в численних санаторіях, будинках відпочинку, розважальних і торгових центрах.

Дитячі майданчики Донецьк!

Донецьк - не тільки промисловий центр, але й один із самих зелених міст Україні. У місті величезна кількість парків і скверів, є Ботанічний сад. У 2011 році планується відкрити в місті великої Музичний парк, будівництво якого розпочато в минулому році. Амфітеатр, фонтани, дитячі майданчики Донецьк тільки ще більше прикрасять.

Дитячі майданчики Харків!

Харків - найбільше місто на східній Україні, другий після Києва за чисельністю населення. Харків славиться своїми науковими та освітніми установами та культурними об'єктами. У місті є зоопарк, планетарій, канатна дорога, а нещодавно відкрився дельфінарій. Харків дуже гарне місто. Яскраві дитячі майданчики Харків перетворили на сучасний соціально-спрямований мегаполіс, в якому практично в кожному дворі є спортивні та ігрові комплекси для юних харків'ян. Таким чином, встановлення сучасних безпечних дитячих майданчиків в Україні є одним із пріоритетних напрямків діяльності.