Тематичні ігрові комплекси

Порівняння товарів (0)


"Віз"

"Віз"

32 112.43 грн

"Гвинтокрил"

"Гвинтокрил"

36 280.45 грн

"Гелікоптер"

"Гелікоптер"

26 864.46 грн

"Замок"

"Замок"

56 210.96 грн

"Літак великий"

"Літак великий"

71 321.05 грн

"Літак"

"Літак"

43 654.75 грн

"Лунтік"

"Лунтік"

17 520.30 грн

"Млин - подвійна гірка"
"Перемога"

"Перемога"

77 010.46 грн

"Посмішка"

"Посмішка"

32 120.55 грн

"Пряниковий будиночок"
"Субмарина"

"Субмарина"

43 070.74 грн

"Хвиля"

"Хвиля"

30 090.41 грн

"Четвірка"

"Четвірка"

46 500.63 грн

"Човен"

"Човен"

28 900.38 грн

Човник "Перемога"
Човник "Фортуна"
Показано з 1 по 17 з 17 (всього 1 сторінок)

Зараз , коли світ заповнили інформаційні технології та за місце здорового способу життя , діти ведуть пасивний спосіб життя. Дуже важливим, є правильний розвиток дитини як психологічний, так і фізичний . Лікарі в один голос , говорять про те , що діти практично не проводять часу на вулиці , а це в свою чергу згубно впливає на здоров'я дитини. Саме тому дитячі ігрові комплекси для дітей , є не тільки веселими розвагами , а й відмінним предметом , який дозволить дитині більше часу проводити на вулиці разом зі своїми ровесниками , дихати свіжим повітрям , розвиватися фізично й одержувати просто задоволення від гри на майданчику .У нашій компанії , Ви зможете придбати сучасні дитячі ігрові комплекси у вигляді корабликів , субмарин , літаків , машин , тварин. У нашій компанії більше 30 різних видів майданчиків з різною тематикою . Дитина , граючи на одній з куплених майданчиків , буде пізнавати як навколишній світ , так і нові радісні емоції.

Оскільки безпека дітей , є найвищим пріоритетом нашої компанії. Всі дитячі майданчики , пропоновані нашою компанією , виготовлені виключно з якісного матеріалу , мають високий ступінь безпеки . Так само на всі тематичні спортивні дитячі комплекси є сертифікат якості , що видається спеціально компетентним органом державної влади. Більше того , порівняно з іншими компаніями , наша компанія продає майданчики власного виробництва. Весь процес виробництва майданчика , здійснює наша компанія . Саме тому ми даємо 100 % гарантію якості продукції .

Кожна тематичний  дитячий майданчик , має унікальний і неповторний вигляд. Складається з величезної кількості різних деталей , починаючи від різного роду містків , закінчуючи сходами і турнікамі.Ціни на дитячі майданчики в нашій компанії досить лояльні в порівнянні з іншими компаніями , оскільки наша компанія не є посередником, а є продавцем і виробником в одному обличчі.Купити  ігрові комплекси у виробника , Ви можете як на нашому офіційному сайті , так і безпосередньо в місці продажу , контакти точки продажів Ви можете знайти на сайті компаніі.

Статьи: