Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 ДЕ102 Гірка дитяча "Забава"
  • ДЕ102 Гірка дитяча "Забава"

Длина: 2380.00, ширина: 500.00, высота: 1800.00

Гірка дитяча «Забава»

В асортименті дитячих гірок, вироблених компаній, великий інтерес викликає гірка «Забава». Від інших варіантів її відрізняє відсутність верхньої платформи і оригінальні боковини сходи, в яких верхня перекладина вище початку спуску. Граючи на такий гірці, діти розвивають м'язи рук і ніг, а також гнучкість, так як для того, щоб потрапити на спуск, їм необхідно проявити спритність і вміння володіти своїм тілом.

Якість і надійність вітчизняної продукції

Підстава, поперечини сходів і спуск зроблені з металу, а боковини з вологостійкої фанери. Всі елементи покриті спеціальною вологостійкою фарбою, стійкою до атмосферних явищ і механічних пошкоджень. Для більшої безпеки дітей все болтові з'єднання та кріплення гірки закриваються спеціальними пластиковими заглушками.

Випускаються снаряди для дітей, в тому числі і гірка «Забава» відповідають ДСТУ та отримали сертифікати якості.

Де купити гірку «Забава»

Придбати гірку «Забава» та інші ігрові атракціони можна не тільки у всіх обласних центрах України, а й в невеликих містах. Ознайомитися з усім розмаїттям моделей, форм і розмірів продукції, що випускається можна на сайті компанії.

Гірка  «Забава » призначена для дітей віком від 3-х -10 років.

Каркас виробу виготовлений з труби профільної 40*20 (2мм).

Скат виготовлений з суцільного листа нержавіючої сталі товщиною 1 мм .та прикріплений  до каркасу гірки.

Поручні, зёєднанні трубкою безпеки 500 мм, та борти (висотою 180 мм. )   виконані з вологостійкої фанери товщиною 15 мм. Шліфовані, поґрунтовані та пофарбовані акриловими фарбами.

Драбина  гірки виготоленна з труби ДН 26,8 (2,8мм), рама під сходи виготовленна з труби 20*20 (2мм).Сходи виготовленні з фанери сітка/гладка 15 мм,які прикручуються до рами. Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.

З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками.

Гірка бетонується стаціонарно в землю 400 мм.


Общие
Высота 1750 мм
Ширина 500 мм
Длина 2380 мм
Для Фото

ДЕ102 Гірка дитяча "Забава"

  • Модель: 0104
  • Наявність: Є в наявності
  • 9 918 грн


.