Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 ДЕ405 Автобус

Длина: 3000.00, ширина: 1500.00, высота: 1800.00

Автобус

На будь-якому дитячому майданчику великий інтерес обов'язково викличе автобус. За формою схожий на справжні автобуси, в яких діти їздять в садок або гуляти разом з батьками, автобус неодмінно приверне увагу як хлопчиків, так і дівчаток теж. За місце водія буде «війна», а решта займуть місце в салоні. А так як місць в салоні трохи, то можна вчити дітей рахувати, скільки людина зайде і сяде в салон.

Найкраще для дітей від вітчизняного виробника

Компанія IgroSport завжди намагається випускати продукцію для дітей і не тільки з відмінним поєднанням якості до ціни. Автобус виготовляється з якісних матеріалів, покритою спеціальною, екологічно чистою фарбою, стійкою до атмосферних збурень і механічних пошкоджень. Практично вся продукція компанії пройшла сертифікацію на відповідність ДСТУ та володіє відповідними сертифікатами.

Де замовити недорого автобус для дитячого майданчика

Ми працює по всій Україні, тому вироби компанії IgroSport можна придбати не тільки обласних та районних центрах, а й у невеликих містах. Охочих ознайомитися з продукцією, що випускається і цінами ми запрошуємо відвідати наш сайт і отримати всю необхідну інформацію.

Автобус  призначений для  дітей віком 3-10 років .
Каркас та рама під підлогу виготовлені з металу 40*20(2мм).
Підлога виконана  з ламінованої  фанери сітка/гладка , товщиною 15 мм, яка кріпиться до рами.
Кабіна, кузов та інші деталі виготовленні з водостійкої фанери СП/СП 15 мм.  та пофарбовані яскравими фарбами на водній основі для зовнішніх робіт і є безпечними для використання дітьми.
Кермо вантажівки виготовлено з ДН 21,3 (2,8).
Металеві поручні для рук виготовлені із металевої труби ДН 26,8 (2,8)  мм і сходинки для ніг з вологостійкої фанери товщиною 15 мм
Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.
З метою безпеки всі виступаючі частини закриті пластиковими заглушками. Обладнання  бетонується стаціонарно в землю 400 мм.


Для Фото

ДЕ405 Автобус

  • Модель: 0146
  • Наявність: Є в наявності
  • 38 500 грн


.