Notice: Undefined index: token in /home/igrospor/igrosport.com.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line 452 дитячі майданчики
  • Арка вхідна

Длина: 2500.00, ширина: 110.00, высота: 3700.00

Вхідна арка для дитячого майданчика

Дитячий майданчик, як і будь-який інший, це не тільки правильно розташовані елементи або тренажери, а також сертифіковане безпечне покриття. Це ще й гармонійно огороджена територія. А ось для завершення всього цього потрібен ще один елемент. Це вхідна арка. Вона може бути різної ширини і висоти в залежності від вихідних габаритів майданчика, але форма її практично завжди однакова. Верху найчастіше встановлюється табличка з назвою виробника або ж ім'я організації, встановила майданчик.

З чого зроблена арка для дитячого майданчика

Дана конструкція є не просто декором. Дуже часто опори арки використовуються як кріплення для огорожі майданчика, а це значить, що вони повинні бути дуже міцними. Зазвичай це міцна металева конструкція з круглої або квадратної труби, спеціально підготовлена і забарвлена порошковою фарбою. Така обробка дозволить конструкції служити десятиліттями без будь-якого ремонту і догляду.

Де купити арку для майданчика

У дизайн наших майданчиків та ігрових комплексів входить такий елемент, як арка. Вона встановлюється у місці входу. За необхідністю майданчик може бути обладнана брамою, що закривається. Також ми робимо арки за індивідуальними замовленнями.

Ми працюємо у всіх містах України як за готівку, так і за безготівковим розрахунком. Звертайтеся і вже через кілька днів ваша майданчик набуде зовсім інший вигляд!

Стійки арки виконанні із труби 60х60 (2мм).Каркас під вивіску виконаний з профільної труби 40х20 (2 мм).До нього кріпиться волостійка фанера товщиною 15 мм. Весь метал оцинкований та пофарбований порошковою фарбою.Обладнання  бетонується стаціонарно в землю 250 мм.


Для Фото

Арка вхідна

  • Модель: 0285
  • Наявність: Є в наявності
  • 8 662 грн


.