Длина: 2200.00, ширина: 500.00, высота: 3050.00

Дитяча велика гірка «Спуск»

Велика дитяча гірка «Спуск» призначена для ігор дітей у віці 6-12 років. Така конструкція буде однаково добре виглядати і на дитячому дворовому майданчику, і в будь-якому дитячому закладі. Висока, з висотою по верхній точці 3 метри, вона всім своїм виглядом викликає повагу не тільки дітей, а й дорослих, які згадують свої дитячі роки. Підстава зробленa з металу, огорожі сходів і спуску з вологостійкої фанери. Сам спуск і невеликий майданчик у верхній точці, виконані з нержавіючої сталі. Всі болтові з'єднання закриті пластмасовими заглушками. Металеві частини конструкції пофарбовані якісною порошковою фарбою, фанерні деталі покриті екологічно чистої водоемульсійною фарбою. Для забезпечення повної безпеки підставу гірки забетоновано в землі.

Якість від вітчизняного виробника

Компанія Igrosport пропонує до реалізації якісні та безпечні дитячі ігрові атракціони, серед яких дитяча велика гірка «Спуск» виділяється своїми габаритами і конструкцією. Всі ігрові атракціони для дітей відповідають ДСТУ та отримали відповідні сертифікати якості. Компанія пропонує провести монтаж придбаного у нас обладнання, гарантуючи даний комплекс послуг.

Де купити гірку «Спуск»

Igrosport працює не тільки у всіх обласних і районних центрах України, а й в невеликих містах і населених пунктах можна придбати наші вироби.

Охочих ознайомитися з асортиментом і цінами нашої продукції запрошуємо відвідати наш сайт в інтернеті.

Общие
Высота 2200 мм
Ширина 500 мм
Длина 3050 мм
Для Фото

ДЕ105 Дитяча велика гірка "Спуск"

  • Модель: 0106
  • 14 000 грн