(044) 383 45 46
(093) 435-82-82(098) 098-82-82

Спортивно-ігрові майданчики в Черкаській області

Продовжуючи тему встановлення благодійних дитячих майданчиків не можна обійти увагою і центральну частину України, а саме Черкаську область, де буквально кілька місяців тому було встановлено чимало нових сучасних дитячих майданчиків.

Тільки п'ять штук отримали малюки Жашківського району. На вулиці з символічною назвою Спортивна в самому Жашкові був встановлений якісний і сучасний спортивно-ігровий комплекс з гойдалками , гірками і пісочницями . Практично такий ж майданчик був встановленийв селі Вільшанка, в декількох кілометрах від міста. Центр села тепер став улюбленим для відпочинку малюків різного віку. Такі позитивні зміни не могли не відбутися без благодійної допомоги. А надав її Віктор Погорілий, який є місцевим депутатом Черкаської обласної ради. В даному починанні його підтримали також місцеві благодійні організації.

Залишається сподіватися, що і інші великі і не дуже населені пункти цього регіону - Канів, Умань, Золотоноша, Корсунь-Шевченківський, Сміла, Шоплен, Звенигородка, Умань, Монастирище, Кам'янка, Ватутіне, Тальне, Звенигородка та деякі інші візьмуть позитивний приклад і подбають про дозвілля дітей та встановлять подібні ігрові комплекси .

А компанія Igrosport як завжди зуміє виготовити, доставити і встановити найсучасніші спортивно-ігрові майданчики на будь-який смак і бюджет за найнижчими цінами в регіоні.

© 2010-2014 IgroSport