(044) 383 45 46
(093) 435-82-82(098) 098-82-82

"Хвиля"

Цена: 22275грн.

"Віз"

Цена: 0грн.

"Лунтік"

Цена: 16200грн.

Зараз , коли світ заповнили інформаційні технології та за місце здорового способу життя , діти ведуть пасивний спосіб життя. Дуже важливим, є правильний розвиток дитини як психологічний, так і фізичний . Лікарі в один голос , говорять про те , що діти практично не проводять часу на вулиці , а це в свою чергу згубно впливає на здоров'я дитини. Саме тому дитячі ігрові комплекси для дітей , є не тільки веселими розвагами , а й відмінним предметом , який дозволить дитині більше часу проводити на вулиці разом зі своїми ровесниками , дихати свіжим повітрям , розвиватися фізично й одержувати просто задоволення від гри на майданчику .У нашій компанії , Ви зможете придбати сучасні дитячі ігрові комплекси у вигляді корабликів , субмарин , літаків , машин , тварин. У нашій компанії більше 30 різних видів майданчиків з різною тематикою . Дитина , граючи на одній з куплених майданчиків , буде пізнавати як навколишній світ , так і нові радісні емоції.

Оскільки безпека дітей , є найвищим пріоритетом нашої компанії. Всі дитячі майданчики , пропоновані нашою компанією , виготовлені виключно з якісного матеріалу , мають високий ступінь безпеки . Так само на всі тематичні спортивні дитячі комплекси є сертифікат якості , що видається спеціально компетентним органом державної влади. Більше того , порівняно з іншими компаніями , наша компанія продає майданчики власного виробництва. Весь процес виробництва майданчика , здійснює наша компанія . Саме тому ми даємо 100 % гарантію якості продукції .

Кожна тематичний  дитячий майданчик , має унікальний і неповторний вигляд. Складається з величезної кількості різних деталей , починаючи від різного роду містків , закінчуючи сходами і турнікамі.Ціни на дитячі майданчики в нашій компанії досить лояльні в порівнянні з іншими компаніями , оскільки наша компанія не є посередником, а є продавцем і виробником в одному обличчі.Купити  ігрові комплекси у виробника , Ви можете як на нашому офіційному сайті , так і безпосередньо в місці продажу , контакти точки продажів Ви можете знайти на сайті компаніі.

© 2010-2014 IgroSport