(044) 383 45 46
(093) 435-82-82(098) 098-82-82

Дитячий майданчик - це не просто місце для ігор. Це особливий світ - світ щасливого дитинства! Щоб дитина росла найбільш гармонійною і розвивалася, на дитячому майданчику мають бути пісочниця, гойдалки, каруселі, будиночки для гри і різні ігрові комплекси.

Пісочниці -найкраще обладнати дитячий майданчик не однією, а двома пісочницями різного розміру. Менший призначається для ігор малюків, а та, що побільше-це вже місце для ігор дітей старшого віку. Маленькі дітки будуть ліпити у своїй пісочниці пасочки, а великі діти в просторій пісочниці будувати з піску міста. Не слід забувати, що пісок подобається не лише дітям, а й тваринам, наприклад, кішкам. Щоб не знайти в пісочниці неприємних сюрпризів від братів наших менших, варто вкривати пісочниці чим-небудь на ніч. Крім пісочниць можна поставити у дворі пісочні дворики. Це пісочниця досить великих розмірів, обладнана додаткової конструкцією, наприклад, дахом або містком.

Дитячі гойдалки-символ радості дитини. Не випадково саме їм присвячена одна з кращих пісень про дитинство - «Крилаті гойдалки». Всі види гойдалок прийнято розділяти на висячі і балансуючі. Балансуючі (балансири) - це гойдалки, де  передбачено два місця, які розташовані один навпроти одного. Вони можуть бути виконані у вигляді округлої гойдалки або у вигляді довгої дошки. Коли піднімається вгору один кінець балансира, то інший опускається до землі. Такі гойдалки дуже люблять малюки. Висячі гойдалки. Бувають на високій або на низькій опорі. Гойдалки на низькій опорі призначені для малюків. Як правило, вони обладнані сидінням з обмежувачами для рук і спини.

Каруселі - це веселий тренажер для розвитку вестибулярного апарату. Каруселі мають безліч форм, незважаючи на те, що карусель - завжди кругла. На них дитина може кататися як один, так і з друзями.

Турніки, драбинки, містки. Вони необхідні на будь-який дитячому майданчику, адже завдяки їм у дітей розвивається сила, спритність і витривалість. Найкращим рішенням буде з'єднати декілька турніків, драбинок і містків в одне ціле, зробивши з них комплекси для занять фізкультурою.

Дитячі будиночки, хатинки, альтанки.У цих казкових хатинках діти відчувають себе так, ніби потрапили у казку. Тому вони ідеально підходять для ігор з казковим сюжетом. Також у будиночках, хатинках і альтанках можна грати «в будинок» або просто сховатися від очей дорослих і розповідати один одному усілякі історії або ділитися Сюрприз.

Дитячі ігрові комплекси-дані конструкції представляють собою поєднання гірок, різного ступеня пологі, з різноманітними гімнастичними снарядами (драбинками, містками). Окрім облаштування ігрових місць для дітей, необхідно обладнати дитячі майданчики місцями для батьків, які будуть гуляти разом з дітьми. Для них на дитячому майданчику мають стояти зручні лавки з козирками.

© 2010-2014 IgroSport